Kontakt styret

  • Vigdis Borge, leder/forfattergruppe. Mob: 91577193, e-post: vigdis@sobbl.no

    Sidsel Berger Kirkerød, sekretær/forfattergruppe. Mob: 41603614, e-post: kirkeroe@online.no

    Wenche Kraggerud, medlemskap/kasserer/forfattergruppe. Mob: 91806478, e-post: wenche.kraggerud@live.no

    Merete Sobotta, webansvarlig/forfattergruppe Mob: 90938938, e-post: sobotta14@gmail.com

    Rannveig Killi, sosiale medier/ forfattergruppe. Mob: 41611173, e-post:

    r.killi@yahoo.no

    Berit Garder, turgruppe. Mob: 98291902, e-post: beritgarder@gmail.com

    Maria Stave, turgruppe. Mob: 90163272, e-post: maria.iss58@gmail.com

    Hege Svendsen, turgruppe. Mob: 91197325, e-post: hege.svendsen@sarpsborg.com

    Anne Nilsen, turgruppe. Mob: 97031610, e-post:

    anne.nilsen1@getmail.no

    Du kan også kontakte oss via dette skjemaet: